Jaki prezent dla sportowca?

stojaki na medale bratus

Jaki prezent dla sportowca?

Czasami zakup ciekawego prezentu jest dość dużym wyzwaniem. Niekiedy bowiem do głowy nie przychodzi żaden sensowny pomysł. Co w takim razie można kupić biegaczowi? Jaki jest idealny
prezent dla sportowca?

stojaki na medale slide 1

Co można podarować osobie, która zawodowo uprawia sport? Tutaj dobrym pomysłem mogą okazać się słuchawki. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku osób, które uwielbiają biegać. Muzyka skutecznie potrafi poprawić humor, dlatego też wielu sportowców nie rusza się na trening bez telefonu czy innego odtwarzacza oraz słuchawek. W wielu sklepach można zakupić specjalne słuchawki do biegania, które nie zsuwają się z uszu podczas intensywnego biegu. Takie słuchawki bardzo często wyposażone są w dodatkowe, elastyczne zauszniki, które sprawiają, że sprzęt idealnie trzyma się podczas biegu. Smartband to urządzenie, które również może spodobać się każdemu sportowcowi. Jest to opaska, która liczy kroki, monitoruje tętno w czasie wysiłku fizycznego oraz pokazuje liczbę spalonych kalorii. W zależności od modelu i ceny opaski, mogą mieć one inne, dodatkowe funkcje. Dobrej jakości opaski umożliwiają połączenie się z telefonem, który również monitoruje aktywność fizyczną. Sprzęt ten jest niezwykle lekki i wygodny. W większości przypadków, opaski takie posiadają dotykowy panel, który umożliwia szybkie przeskakiwanie między danymi. Zegarek sportowy to już zdecydowanie droższy prezent, który co prawda świetnie sprawdza się w czasie biegu, ale może być także świetnym dodatkiem do codziennych stylizacji, do pracy czy na spotkanie ze znajomymi. Kamera sportowa to także doba opcja, jednak sprawdzi się ona bardziej w przypadku osób, które uprawiają sporty wyczynowe.

Przydatne upominki

 

Miłym upominkiem mogą stać się także personalizowane bidony czy butelki na wodę. Obecnie wiele firm zajmuje się wykonywaniem indywidualnych nadruków na takich gadżetach. Wystarczy tylko wybrać konkretny model butelki i wymyśleć tekst, jaki ma się na niej znaleźć. Tak samo wygląda sytuacja z kubkiem. Personalizowane gadżety są dziś unikalnym prezentem, który na pewno spodoba się sportowcom.

Wieszaki na medale

 

Zdecydowanie najlepszym pomysłem na prezent dla zawodowego biegacza jest wieszak na medale. Chyba każdy zawodowiec posiada w domu jakiekolwiek medale. Przeważnie są one schowanewieszaki, stojaki na medale w szufladach lub niedbale rzucone w kąt. Wieszak na medale to świetny pomysł na osób, które nie mają możliwości zamontowania wieszaka na ścianie. W tym przypadku idealnie sprawdzą się właśnie stojące wieszaki, które są w stanie pomieścić ogromną ilość medali. Taki mały gadżet staje się świetną dekoracją pokoju sportowca. Jest to również przedmiot, który pomaga utrzymać porządek i czystość w pomieszczeniu. Ogromnym plusem stojaków na medale jest ich stosunkowo niska cena i świetna jakość wykonania. Stojaki bardzo często wykonane są z aluminium, dlatego są tym samym odporne na ścieranie czy blaknięcie. Takie produkty charakteryzują się unikalnym stylem i niesamowitym designem. Są one dodatkowo dość lekkie, dlatego można bez obaw zawiesić je na ścianie, jednak stojaki są praktyczniejszym rozwiązaniem. Przedmiot ten można przestawiać w różne miejsca pokoju. Plusem tutaj jest fakt, że w przypadku stojaków nie ma konieczności wiercenia dziur w ścianie. Większość wieszaków stojących znajduje zastosowanie w salonach I gabinetach. Podczas zakupu prezentu dla sportowca, warto mieć na uwadze zainteresowania i charakter tej osoby. Zdecydowanie sprawdzą się tutaj modne i stylowe opaski czy słuchawki, jednak idealnym rozwiązaniem są tutaj wieszaki czy stojaki na medale.